معماری
خانه / آموزش / چگونه کسب و کار خود را شروع کنیم ?

چگونه کسب و کار خود را شروع کنیم ?

برای اینکه بخواهید کسب و کاری را شروع کنید ابتدا باید کاری را که به آن علاقه دارید را بیابید و در آن سر رشته پیدا کنید اگر از قبل سر رشته داشته باشید که چه عالی وگر نه باید با گذرندان دوره های تجربی و یافتن اطلاعات در این زمینه اطلاع کسب کنید .
حالا نوبت بررسی هزینه ها و تامین آن است می توانید با گرفتن وام و یا با شروع کردنم در حدی که سرمایه دارید این کار را بکنید و سعی کنید در این زمینه ریسک بالایی نداشته باشید زیرا که با ریسک بالا ممکن است ضرر کرده و همین ابتدای کار ورشکسته شوید .
مجوز و اجازه های لازم را که باید از سازمان های مختلف دریافت کنید را آماده کنید و برای آنها تلاش کنید و در همین زمان به فکر پدا کردن نیروی کار احتمالی مورد نیاز هم باشید که ممکن است از طریق پخش کردن آگهی استخدام باشد .
مواد و وسایل مورد نیاز را تهیه کرده و بخرید و در مکان قرار دهید سعی کنید بعد از خرید دستگاهها حتی یک روز را هم بیکار نمانید زیرا که در این صورت ضرر کرده اید .
بازار خرید را بشناسید و برای آن برنامه ریزی کنید و جنس های خود را در حد آن بازار آماده کنید نه بیشتر زیرا که باعث ضرر و خوابیدن سرمایه می شود ولی اگر چیزی تولید نمی کنید و مغازه و فروشگاهی را می خواهید بنا کنید که اجناسی را عرضه کنید در این صورت باید قبل از همه چیز مکان مناسب برای آن را بیابید و در آنجا آن مغازه را بنا کنید .
در پایان ماه سود و زیان را بررسی کنید و نقاط ضعف و قدرت را شناسایی کنید بدون برنامه ریزی کار نکنید و با پشتکار باشید تا بتوانید موفق شوید اگر نیروی کاری دارید آنها را زیر نظر داشته باشید و بهره وری را در آنها بالا ببرید با به کار بردن روش های تشویقی .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس