معماری
خانه / روابط اجتماعی / چگونه نامه عاشقانه بنویسیم

چگونه نامه عاشقانه بنویسیم

نوشتن نامه عاشقانه مستلزم داشتن ابزار و وسایل خاص نیست کافیست که در نامه صداقت داشته باشید و عشقتان را بی غل و غش بگویید و تعریف کنید نمی خواهد بزرگ نمایی کنید فقط هر اتفاقی که در این عشق برایتان افتاده را بیان کنید .
با پیدایش گوشی تلفن همراه و اینترنت و چت و تلگرام و هزار دستگاه ارتباطی دیگر کسی نامه نمی نویسد ولی اگر این کار را بکنید می توانید یادگاری از روز های عاشقانه خود داشته باشید زیرا که همه این نوشته های الکترونیکی همه پاک می شوند ولی نامه ای که با خط شما باشد و با هنر شما آراسته شده باشد و بوی شما از آن بیاید حس دیگری را برای معشوقتان به همرا دارد .
کافیست کاغذ محکم تمیزی داشته باشید و با خودکار شروع به نوشتن کنید و با سلام و ادب و دلداری از عشقتان نامه را شروع کنید حالش را بپرسید و زمان دیدار خود و همین طور هدف از نامه خود را بگویید زیاد طول ندهید ولی کلام خود را هم نیمه کاره نگذارید در پایان هم خداحافظ و بوسه پایان نامه را فراموش نکنید اگر عکس و یا تصویری را خوب می کشید بکشید و یا با کار های هنری دیگر نامه خود را تزیین کنید در نامه سعی کنید با نوشتن مطالب خنده دار لبخند به لب عشقتان بیاورید و او را دل شاد کنید و با قرار دادن نامه در پاکت مناسبی آن را به دست او برسانید .
برای نوشتن پیامک نیز بهتر است اصول بالا را رعایت کنید و این پیامک های عاشقانه را ثبت کنید تا در خاطره ها بماند پیامک کوتاه است پس سعی کنید با نصفه نیمه حرف زدنتان آن را خراب نکنید .
نامه های عاشقانه همیشه خاطره هستند آن را در جای خوبی نگه داری کنید و تاریخ را در نامه درج کنید تا بدانید که این نامه برای کدام روز بوده .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس