معماری
خانه / آموزش / چگونه طراح فشن شویم

چگونه طراح فشن شویم

برای اینکه یک طراح مد و لباس خوب باشیم باید ابتدا خیاطی بلد باشیم فردی که بخواهد بدون گذرنادن طوره خیازی و ندانستن سر رشته از خیاطی این کار را انجام دهد فقط پول خود را هدر داده .
بعد از گذرندن دوره و یاد گرفتن خیازی شما با پارچه های مختلف آشنا هستید ولی نمی دانید که مدلی از خود بسازید .
در خیاطی شما از روی لباس های مختلف لباس می دوختید ولی حالا باید خودتان لباس طراحی کنید ابتدا سعی کنید باز از مدل های دیگری الهام بگیرید یک طراح مد باید بتواند لباسی را که در ذهن دارد را طراحی کند و بکشد سعی کنید روی طراحی خود کار کنید و آن را تقویت کنید و بعد مدلی را که از مدل های دیگر الهام گرفته اید را بکشید زیاد طرح بکشید آنقدر که روان شوید و در چند ثانیه بتوانید طرحی را بکشید .
حالا نوبت آن است که از ذهنتان کمک بگیرید با پارچه هایی که مشناسید مدلی را روی بدن خود با کنار هم قرار دادن چند پارچه ایجاد کنید و بعد از اینکه طرح در ذهنتان ایجاد شد حالا باید آن را بکشید .
یک طراح مد باید بتواند کیف و کفش با این لباس را نیز طراحی کند که آن هم باید با کمک گرفتن از پارچه ها و طرح هایی که در عین زیبایی راحتی را نیز در نظر بگیرند عجله نکنید و با آرامش به پیش روید برای کفش دوختن خودتان نمی توانید اقدام کنید پس طرح آن را می توانید به کفاش ها و مراکز تولید کفش بدهید ابتدا برای خودتان سفارش دهید ولی بعد از اینکه آنها ذهن خلاق شما را دیدند حتما از آن استفاده خواهند کرد .
در طراحی هایتان از پارچه ها و رنگ های مختلف کمک بگیرید به مد سال کاری نداشته باشید زیرا که در این صورت طراح نیستید تقلید کار هستید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس