معماری
خانه / خانواده / چگونه روابط جنسی خوب داشته باشيم؟

چگونه روابط جنسی خوب داشته باشيم؟

زنان و مردان از نظر فیزیولوژیکی با هم تفاوتهایی دارند مثلا مردها بعد از اتمام نزدیکی باید استراحت کنند تا مواد دفعی بدنشان دوباره تولید شده وانرژی بگیرند این در حالی است که زنان علاقه به نزدیکی دوباره دارند تنها راهی که برای این مشکل وجود دارد این است که با افزایش زمان نزدیکی و چند بار به ارگاسم رسیدن این مشکل را حل کرد .

ارگاسم با انزال متفاوت است!

آری ارگاسم به معنای انزال نیست مردها هم در طی یک دوره نزدیکی مانند زنها میتوانند چند مرتبه ارگاسم شوند این نیاز به تمرین دارد واین تمرینها ممکن است به چند ماه زمان احتیاج داشته باشد ودر جلسه اول توقع رسیدن به این مهم را نداشته باشید:

اول: استرس نداشته باشید برای این کار با آرامش ودر زمان مناسب وبا وقت کافی به سراغ نزدیکی بروید و سعی کنید در زمان نزدیکی به ارگاسم خود فکر نکنید تنها به حرکات و واکنشهای همسرتان فکر کنید .

دوم: طولانی کردن نزدیکی با به تاخیر انداختن انزال برای این کار تمرینات کگل پیشنهاد میشود که تمرین کرانچ لگن است برای این کار عضلات لگن خود را منقبض کنید برای اطمینان از این که این تمرین را درست انجام میدهید در زمان ادرار سعی کنید با منقبض کردن عضلات لگن جریان ادرار را قطع کنید وقتی در کنترل ادرار موفق شدید یعنی در کنترل انزال هم موفق میشوید تنها احتیاج به تمرین دارید که این تمرین در سه ست 20 تکراری انجام میشود.

سوم: همانطور که میدانید مردها برای ارگاسم دوباره احتیاج به زمان دارند که این به توجه به سن متغیر است و هرچه سن بالا میرود این زمان طولانیتر میشود ولی به طور متوسط این زمان نیم ساعت است وباید در این زمان در کار خودتان تنوع ایجاد کنید تا به تحریک دوباره برسید وباعث پایین آمدن سطح انگیختگی همسرمان نشوید.

ارگاسم های زنانه را چه طورزیاد کنیم.

رابطه جنسی باید یک حس صمیمی ولذت بخش باشد ولی در اکثر موارد زنها در یک رابطه حتی ارگاسم هم نمیشود که این در طولانی مدت باعث سردی و از بین رفتن این حس لذت وصمیمیت میشود در زیر به نکاتی مهم برای رسیدن به این هدف اشاره میکنیم:

اول:پیشنوازی داشته باشید . وقتی شما با آرامش سراغ نزدیکی بروید وصرفا فکر خود را بر روی ارگاسم متمرکز نکنید بهتر به ارگاسم میرسید پس با آرامش و صمیمیت بدن همسر خود را لمس کنید با این کار علاوه بر تحریک کافی باعث افزایش فشار خون و متورم شدن دستگاه تناسلی و افزایش ضربان قلب میشوید که ارگاسم را راحتتر میکند .

دوم: داشتن تخیلات جنسی که رسیدن به آن از طریق مکالمه حین رابطه است گاهی شما تخیلاتی از رابطه خود با همسرتان در ذهن دارید که در رسیدن شما به اوج لذت شما را کمک میکند و رابطه جنسی را برای شما لذت بخشتر خواهد کرد پس در این رابطه با هم صحبت کنید تا رابطه تان در زمینه نزدیکی با هم قویتر شود این رابطه صمیمی شما را در رسیدن به ارگاسم کمک میکند.

سوم: سالم بودن وقتی شما سلامت باشید ذهنی آرام خواهید داشت و روحیه ای خوب که به شما در رسیدن به ارگاسم کمک میکند پس با بدنی قوی وسالم سراغ نزدیکی بروید.

نتیجه اینکه از ساده ترین وراهترین راهها سراغ نزدیکی بروید ورابطه ای مفرح داشته باشید واز رابطه تان لذت ببرید ودر باره کارهایی که به شما لذت میدهد با همسرتان صحبت کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس