معماری
خانه / روابط اجتماعی / چگونه رمانتیک باشیم

چگونه رمانتیک باشیم

برای اینکه فردی رمانتیک باشید باید به نکات ریز توجه کنید و به آن ها اهمیت بدهید سعی کنید هر روز برای همسر خود تازگی داشته باشید و با رفتار های خود او را غافلگیر کنید و با او به مانند معشوقه خود که گویی پنهانی در پی ابراز محبت به او هستید رفتار کنید .
در طول روز با او تماس بگیرید و با ابراز محبت کردن به او بگویید که دلتان برایش تنگ شده و می واهید که او را ببینید ولی باید دوری او را تحمل کنید .
همیشه او را عزیزم و عشقم و مانند آن صدا بزنید و کمتر سعی کنید نام او را به کار ببرید با این کار او نیز ترغیب می شود که اینگونه شما را صدا بزند .
گل خریدن های بی مناسبت و هدیه دادن های بدون هماهنگی و یا خریدن چیزی که او مدت ها دوست داشته که بخرد می تواند شما را فردی رمانتیک و عاشق جلوه کند و همسرتان شیفته شما خواهد شد .
سعی کنید فردی شوخ طبع باشید و اشباهات را با خنده به اتمام برسانید از همسرتان کینه به دل نگیرید و گذشت داشته باشید .
هر فکر و ناراحتی که در محیط کار داشتید را فراموش کنید اگر نمی توانید در مسیر بازگشت به خانه با خوانده مطالب خنده دار و شاد آنها را از یاد ببرید و با خنده و مهربانی به خانه باز گردید و آنها را به همسرتان باز گو کنید تا او نیز با لبخند از شما استقبال کند .
هنگام خوردن غذا مانند شب عروسیتان در دهان هم غذا بگذارید و از لیوان هم آب بخورید و مدام به هم نگاه کنید در زمان خوردن غذا هیچگاه تلویزیون تماشا نکنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس