معماری
خانه / تفریحی / چگونه در عکس ها زیبا دیده شویم ؟

چگونه در عکس ها زیبا دیده شویم ؟

برای این که یک عکس زیبا و جذاب از خود داشته باشید ابتدا باید ایراد ها و مشکلات خود را بشناسید و در تصویر سعی در پوشاندن آنها داشته باشید در اینجا ما برخی از این راههای پوشاندن ایراد ها را به شما می گوییم .
برای اینکه لاغر تر به نظر برسید و شکم خود را بپوشانید بهتر است با زاویه 45 درجه در مقابل دوربین قرار بگیرید و دست ها را روی کمرخود حلقه کنید وقتی که در مقابل دوبین قرار می گیرید معمولا نیم کیلو از چیزی که هستید بیشتر نشان می دهید حالا اگر بخواهید لاغر تر به نظر برسید باید مستقیم رو به روی دوربین نباشید و در عکس های دسته جمعی نزدیک نایستید دست ها بر عکس تصورمان بسیار مهم هستند و حالت قرار گیری آنها مهم است زاویه شانه و چانه برای اینکه صورتتان قشنگ تر به نظر برسد مهم است پوشیدن لباس های تیره از دیگر راههای لاغر تر دیده شدن است .
افراد قد بلند و قد کوتاه نیز برای اینکه در عکس بهتر به نظر برسند باید نحوه عکس برداری را مد نظر داشته باشند افراد کوتاه قد باید یا نشسته عکس بگیرند و یا دوربین را در پایین پا قرار داده و از پایین عکس بگیرند بهتر است در عکس نزدیک افراد بلند قد و یا اشیائی که بلندی آنها جلوه گر است مانند صندوق صدقات نایستند و عکس های تمام قدی بگیرند و لباس هایی که آنها را بلند تر نشان می دهد مانند دامن و شلوار کوتاه و یا شلوارلی تنگ بپوشند .
افراد بلند قد نیز در عکس بهتر است از کمر به بالا عکس بیاندازند و یا در عکس کنار افراد کوتاه قد نایستند و در عکس های دسته جمعی پشت همه قرار بگیرند .
احساسات شما همیشه در عکس نشان داده می شوند وقتی شما خاطره بد دیده شدن در عکس های قبلی خود را در ذهن داشته باشید با حس بدی در مقابل دوربین قرار می گیرید برای بهتر دیده شدن سعی کند عکاس قبل از عکس گرفتن از یک تا سه بشمارد و شما نیز چشم ها را ببندید و در این فاصله نفس عمیق بکشید و به محض اتمام شمارش چشم ها را باز کنید و با بیرون دادن نفس لبخند بزنید این حس خونسردی شما را در عکس قشنگتر نشان می دهد .
افراد مسن معمولا روحیه شادی ندارند و این عدم خوشحالی با بهترین لوازم آرایش نی قابل ترمیم نیست شاید بتوانید با این لوازم چروک های پوست را بپوشانید ولی این روحیه فقط در کار های مورد علاقه آنها خود را نشان می دهد پس عکس آنها را در زمانی که فعالیت مورد علاقه شان را انجام می دهند بیاندازید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس