معماری
خانه / موفقیت و مدیریت / چگونه خلبان شویم

چگونه خلبان شویم

برای خلبان شدن باید دوره های تحصیلی را در دانشگاههای خلبانی و دروس مربوطه را بگذرانید و بعد از آن با روش های زیر باید دوره های تجربی و آموزشی آن را بگذارانید تا بتوانید خلبان شوید .
ابتدا باید از طریق آگهی های روزنامه برای سازمانهای دولتی اقدام کنید که بعد از استخدام آنها خود آموزش های لازم را به شما ارائه خواهند کرد که آموزش و استخدام از این طریق بسیار مشکل است و عملا نباید روی آن حساب کرد .
استخدام در نیروی هوایی در هر کشوری است و از این طریق آموزش های لازم را باید دید و بعد از آن می توانید در کشور خودمان هواپیمای مسافربری هدایت کنید .
آموزش شخصی به طوری که خودتان پول آموزش و پرواز را بپردازید و برای هر ساعت پرواز باید 200 تا 300 هزار تومان پول کنار بگذارید که در این آموزشی که می بینید بنا بر نوع آموزش و مقدار ساعت آموزش و هزینه ای که می کنید شما می توانید آموزش لازم برای گواهینامه شخصی , گواهینامه پرواز کور , گواهینامه بازرگانی و گواهینامه هواپیمای چند موتوره را دریافت کنید که برای هر کدام جداگانه آموزش دیده می شوید .
شما ابتدا باید گواهینامه شخصی را دریافت کنید و برای آن حدود 5 ماه یا در حالت فشرده دو ماه آموزش لازم دارید و حدود 75 ساعت آموزش نیاز دارید و بعد از آن گواهینامه پرواز کور است که در آن می توانید شما در هوای ابری و شب نیز پرواز داشته باشید و بعد از گذراندن این دوره یک ماهه نوبت گذرندان گواهینامه بزرگانی است که برای هواپیمای یک موتوره است و 20 ساعت آموزش نیاز دارد و بعد گواهینامه هواپیمای چند موتوره که بهد از این دوره دو هفته ای شما برای پرواز با هواپیمای مسافربری چند موتوره آماده اید بعد از گذراندن این دوره ها شما می توانید برای دوره معلمی خلبانی نیز اقدام کنید و لزومی وجود ندارد ولی برای تکمیل شدن آموزش و کسب درآمد از این طریق مناسب است .

یک دیدگاه

  1. سلام
    سايت بسيار خوبي داريد. بابت مطلب خوبتان سپاسگذارم
    موفق باشيد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس