معماری
خانه / سلامتی / چگونه با ورزش چاق شویم ؟

چگونه با ورزش چاق شویم ؟

شاید برای چاق شده همه راه ها را امتحان کرده باشید و علاوه بر این راهها سراغ پزشک هم رفته باشید تا از سلامت بدنتان هم آگاه شوید در این میان شما با کمال تعجب به راهی به نام ورزش بر می خورید و ممکن است در دید اول تصور کنید که ورزش برای چاق هاست ولی نمی دانید که با عضله سازی درست می توانند لاغر ها هم چاق شوند .
به فکر بزرگ کردن عضله ها باشید و این کار را با عضله های بزرگ و وسیع بدنتان انجام دهید و تمرین های مقاومتی مانند اسکوات و پوش آپ را انجام دهید بهتر است به جای ورزش طولانی مدت به فکر ورزش شدید و کوتاه باشید .
ورزش بی هوازی داشته باشید ورزش هوازی آن ورزشی است که در فضای آزاد و با انجام ورزش های حرکتی مانند دویدن و دوچرخه سواری ریه های شما را به چالش می کشد که این کار باعث چربی سوزی شدید می شود ولی ورزش های بی هوازی با انجام حرکت های سبک ولی قدرتی باعث بزرگ شدن عضلات می شوند .
همراه ورزش باید تغذیه مناسب نیز داشته باشید به جای سه وعده غذا خوردن سه میان وعده نیزبه غذا هایتان اضافه کنیدبا این کار می توانید بیشتر غذا بخورید اکثر افراد لاغر مشکل کمبود اشتها و ناتوانی در خوردن زیاد غذا دارند که با این کار می توانید بیشتر غذا بخورید بدون آنکه به خود فشار بیاورید .
برای عضله سازی باید پروتئین مصرف کنید که لبنیات , تن ماهی , ماهی , مرغ و گوشت منابع پروتئین هستند که اخیرا آب پنیر نیز به این لیست اضافه شده و پودر آب پنیر نیز برای سهولت در استفاده نیز وجود دارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس