معماری
خانه / روابط اجتماعی / پیدا کردن موضوع برای صحبت

پیدا کردن موضوع برای صحبت

وقتی برای اولین بار با کسی آشنا می شوید و دوست دارید با او رفاقت داشته باشید و روابط دوستانه تان را گسترش دهید باید بایکدیگر سر صحبت را باز کنید ولی درباره چه صحبت کرد که برای اولین باری که فرد می خواهد آشنا شود مناسب باشد بسیاری از این سر صحبت باز کردن ها کلیشه ای شده اند مثلا امروز هوا خوبه نه بابا دیگه از هر کسی این سوال را بپرسی می ذاره در می ره چون که می داند شما طرز فکر کلیشه ای و دارید و پر استرس هستید پس لازم است ایده های ما را نیز دنبال کنید .
خیلی ریلکس و آرام باشید و اگر می خواهید استرستان کم شود در حین صحبت توجه تان را به تلویزیون یا به موسیقی و یا به جزوه تان بدهید نه طوری که طرف مقابل تصور کند زورکی تحملش می کنید طوری که مجبور نباشید مدام در صورت او زل بزنید .
بعد ابتدای کلام را با احوال پرسی و صحبت کردن درباره دروس و یا موضوعات روز و یا نیاز هایی که دارید و قصد دارید امروز برای خرید آنها و یا .. بیرون بروید تا بتوانید او را برای ادامه صحبت مشتاق کنید .
سعی نکنید دروغ بگویید زیرا در صورت ادامه رابطه خب دروغتان آشکار می شود و نیز اگر دروغ گوی ماهری نباشید مشخص می شود که دروغ می گویید و فرد از دوستی با شما و ادامه صحبت منصرف می شود .
از او تعریف کنید و یا درباره لباس و یا کفشی که او پوشیده صحبت کنید و بگویید مشتاق بوده اید که این لباس را بخرید و مکان خرید و بقیه اطلاعات را از او بگیرید خلاصه کاری کنید که او دهان به صحبت باز کنید .
در هنگام صحبت کردن او به صورتش نگاه کنید و با تکان دادن سر و لبخند نشان دهید که به حرف هایش گوش می دهید و از صحبت کردنش لذت می برید .
اگر در حین صحبت متوجه شدید که او از حرف هایتان خوشش نمی آید و مدام در پی کسب اجازه برای رفتن و یا به ساعتش نگاه می کند پس موضوع را عوض کنید و دباره موضوع دیگری صحبت کنید .
سریع پسر خاله نشوید بگذارید او نیز به این رابطه جواب دهد بعد رابطه را عمیق تر کنید اجازه صحبت کردن به او بدهید و از پر حرفی بپرهیزید و بلند بلند نخندید زیاد هم شیک و مجلسی نشوید زیرا که فرد در نزد شما احساس راحتی نخواهد کرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس