معماری
خانه / خانواده / پرده بکارت طبیعی یا مصنوعی چیست ؟

پرده بکارت طبیعی یا مصنوعی چیست ؟

پرده بکارت و باکره گی در دختر یک رکن مهم در ازدواج ها در کشورهای اسلامی می باشد . اگرچه در کشورهای غربی چندان به آن توجه نمی شود ولی در کشورهای دیگر به آبروی یک خانواده گره خورده است .

متاسفانه روابط جنسی خارج از عرف باعث پارگی در پرده بکارت دختران گردیده روابطی که با وعده و وعید ازدواج دختران را بدام گرداب هوس خود می کشاند و در نهایت آن ها را با آینده ای سیاه و نامعلوم رها می سازد . البته شایان ذکر است که درصد بالایی از پارگی در پرده بکارت بخاطر مواردی غیر از رابطه جنسی است بعنوان مثال استفاده از تامپون در دختران میتواند باعث پارگی پرده بکارت شود و یا ورزش هایی نظیر اسب سواری یا دوچرخه سواری .

فرق پارگی پرده بدلیل ورزش با رابطه جنسی این است که در موارد غیر از رابطه جنسی امکان بازگشت با عمل وجود دارد ولی در رابطه جنسی طولانی و متعدد باعث تحلیل پرده و غیرقابل برگشت بودن آن حتی با عمل جراحی میشود .

امروزه در فضای مجازی شاهد تبلیغات پرده بکارت طبیعی یا مصنوعی هستیم که در واقع بشرح زیر است . پرده بکارت طبیعی یا مصنوعی شامل باکس زیر است که از دو عدد کپسول قرمز و یک عدد کپسول تنگ کننده تشکیل شده .

در واقع فرد یکساعت قبل از رابطه شب زفاف کپسول قرمز را در واژن قرار می دهد همینطور کپسول تنگ کننده . در حین رابطه با دخول و افزایش دمای واژن کپسول ترکیده و مانند پارگی پرده بکارت واقعی خون مصنوعی از واژن خارج می گردد .

3 دیدگاه

  1. خب این پرده های طبیعی قابل اعتمادن؟میشه بجای جراحی ازینا استفاده کرد؟
    منظورم اینایی ک جایگذاری میشن و بعد از چند ماه جذب میشن و میگن تو ازمایش معلوم نمیشه
    چون من واقعا نیاز دارم ک جراحی کنم ولی چون رابطم زیاد بوده میترسم با عمل درست نشه

  2. سلام من خرداد 93 پردمو دوختم و تا الان هم رابطه نداشتم برای شب ازدواجم لازمه از این شیافتا استفاده کنم لطفا راهنمایم کنین ممنونم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس