معماری
خانه / اینترنت / پاک کردن هیستوری یوتیوب

پاک کردن هیستوری یوتیوب

برای پاک کردن عکس ها و فیلم هایی که در یوتیوب مشاهده کرده اید باید مراحل زیر را طی کنید .

قبل از این کار باید بدانید که وقتی شما با اکانت جیمیل خود در یوتیوب عضو شوید بعد از آن هر ویدئویی که ببینید در History که در قسمت کاربری شما است ثبت خواهد شد .

وقتی شما لاگین کرده باشید و بعد از آن وارد یوتیوب شوید با کادری مواجه می شوید که در آن به غیر از گزینه های ویدئو ها و لایک ها گزینه ای به نام هیستوری وجود دارد که تمام عکس ها و فیلم هایی که شما مشاهده کرده اید را نشان می دهد که البته در این گزینه شما نمی توانید کاری برای پاک کردن هیستوری بکنید باید راه های زیر را طی کنید تا موفق به پاک کردن آن شوید .

برای این کار باید روی قسمت بالایی روی   Username خود کلیک کنید سپس منویی باز می شود به شکل زیر و باید در بین این گزینه ها روی Video Manager کلیک کنید .

11

و بعد از آن روی History کلیک نمایید بعد برای اینکه ویدئو هایی که مشاهده کرده اید را پاک کنید با تمام ویدئو ها مواجه می شوید و می توانید با گذاشتن یک کلیک در کنار آنها اقدام به پاک کردنشان کنید از طریق گزینه Remove و یا اگر می خواهید تمام فیلم ها یا عکس هایی که مشاهد ه کرده اید را پاک کنید می توانید از طریق گزینه clear all viewing history کلیک نمایید و برای اینکه دیگر ویدئو ها در آن ثبت نشوند گزینه Pause viewing history را انتخاب و کلیک نمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس