معماری
خانه / آموزش / معرفی شغل فست فود

معرفی شغل فست فود

شغلی پردرآمد کم هزینه حالا سوال اینجاست که چرا کاری پردرآمد است ؟ چون همه ما دنبال رستوران و فست فود خوب هستیم جایی که متفاوت باشد وطعم جدیدی داشته باشد مهم نیست که چقدررستوران کوچک باشد مهم طعم غذا است که خوب باشد یا نه رستوران های کوچکی هم هستند که درآمد و مراجعینش خیلی بیشتر از یک رستوران بزرگ است میدانید چرا به خاطر کیفیت غذا و متفاوت بودنش با بقیه رستوران ها است.
و مورد بعدی کم هزینه بودن است ما میتوانیم مواد غذایی را به صورت نسیه و یا چک هم خریداری کنیم و در عوض ساندویچ و فست فود خود را نقد میفروشیم که این باعث می شود هرکس به راحتی با یک سرمایه کم وارد این شغل شود و داشتن حساب بانکی خوب موجب افزایش اعتبار در بازار برای او می شود.
در زندگی امروزه بیشتر افراد علاقه زیادی به فست فود دارند و نیازی به تبلیغات زیاد نیست و اگر با سفارش اولیه مشتری و از طعم و کیفیت خوب آن رضایت داشته باشد یک مشتری همیشگی میشوند.
یکی ازاین نکات رعایت بهداشت است چون سلامتی مشتری از همه چیز مهم است .
بهتر است مغازه خود را جای پررفت و آمد دایر کنید که برای رونق کارتان خوب است.
فست فود و رستوران خوب هیچ وقت تعطیلی ندارند بخصوص روز های تعطیل.
شغل ساندویچی یا فست فودی کار کم هزینه و پر سودی است یعنی هرچقد هزینه کنید همان قدر یا بیشتر سود میکنید اما اگر این کار را خوب و بدون اشکال و صحیح انجام شود .
این کار برای کسانی که بیکار هستند خوب است زیرا که میتوانند خیلی زود این کار را یاد گرفته و بعد از گذراندن مراحل قانونی و گرفتن پروانه بهداشت مشغول به کار شوند.
پس اگر میخواهید در این کار موفق باشید نیاز به خلاقیت دارید و کوچک بودن مغازه مهم نیست بلکه مهم متفاوت بودن و خاص بودن مغازه است گذارندن مراحل قانونی ، خوش اخلاق بودن مغازه دار با مشتری ، رعایت بهداشت و اینکه مغازه در خیابان های اصلی باشد که پر رفت و امد و شلوغ هستند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس