معماری
خانه / آرایش و زیبایی / مراقبت های بعد از لیزر فراکشنال

مراقبت های بعد از لیزر فراکشنال

لیزر کردن پوست روشی است که با استفاده از آن جای جوش و یا چین چروک پوست و افتادگی و فرورفتگی های آن برطرف می شود ولی این عمل به دلیل اینکه با دستگاه و عملا سوزاندن با لیزر انجام می شود باعث حساس شدن و نازک شدن پوست می شود که باید از این پوست مراقبت به عمل آید تا زمانی که پوست به حالت طبیعی خود بازگردد .

یکی از کارهایی که باید انجام دهید تا یک هفته آنتی بیوتیک استفاده کنید تا بدنتان عفونت احتمامی جذب نکند زیرا که پوست نازک شده و محل خوبی برای رشد میکروب است و در ضمن باید از دارو های ضد تب خال هم استفاده شود برای افرادی که سابقه تب خال داشته اند تا احتمالا مشکلی برایشان ایجاد نشود .

گام دوم در مراقبت این است که تا دو هفته از اینکه در معرض نور آفتاب قرار بگیرید خودداری کنید زیرا که پوست نازک به سرعت می سوزد و لکه های قهوه ای است که در آخر برایتان می ماند پس در معرض آفتاب قرار نگیدید اگر قرار گرفتید در زمان های نور آفتاب شدید است مانند ظهر از منزل خارج نشوید و در زمان های دیگر هم از ماسک و یا پوششی که روی آن را بپوشاند استفاده کنید .

گام بعد زمانی است که دو هفته پایان یافت با استفاده از ضد آفتاب هایی که دکتر تجویز می کند از پوستتان مراقبت کنید و اگر کرم های دیگری هم دارید که قبلا استفاده می کردید با اجازه از پزشکتان استفاده کنید .

فراموش نکنید ممکن ایت در زمان های که زیاد در داخل آب می مانید پوستتان خشک و دچار خارش شود در این مواقع از کرم های مرطوب کننده استفاده کنید و خارش آن خودداری کنید زیرا دچار قرمزی و بد شدن پوستتان می شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس