معماری
خانه / اینترنت / فیسبوک خود را چگونه حذف کنیم ؟

فیسبوک خود را چگونه حذف کنیم ؟

شمار کاربرانی که اکانت خود را حذف میکنند در حال افزایش است . در ادامه روش حذف کردن و یا غیرفعال کردن اکانت فیسبوک را بررسی میکنیم .

حذف اکانت فیسبوک :

برای حذف اکانت فیسبوک در درجه اول می بایست وارد اکانت خود شوید . امکان حذف اکانت بدون وارد شدن به آن مقدور نیست . اگر رمز خود را فراموش کرده اید از گزینه بازیابی رمز استفاده کنید .در قدم اول تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را از اکانتتان بردارید . عکس ها و مواردی که فکر میکنید بعدا لازمتان میشود . به این نکته مهم توجه کنید که اکانت فیسبوک به سرعت حذف نمیشود بلکه 14 روز طول میکشد تا بعد از تایید شما اکانت به طور کامل حذف گردد . البته طی این 14 روز اکانت شما برای سایرین غیرقابل دسترس میباشد و این زمان فرجه ایست که فیسبوک برای شما در نظر گرفته تا درصورتی که پشیمان شدید بتوانید اکانتتان را بازیابی کنید . بر خی از تاریخچه فعالیتتان را میتوانید در قسمت See More Settings مانند تصویر و درون آن گزینه Use Activity Log پاک کنید ، نظیر کامنتهایتان .

حذف فیسبوک

نکته قابل توجه این است که شما نمیتوانید پیام های ارسالیتان به دیگران را پاک کنید .

پیدا کردن صفحه حذف اکانت در فیسبوک کمی سخت است . برای راحتی میتوانید از این لینک استفاده کنید :https://www.facebook.com/help/delete_account

در نهایت روی Delete my Account کلیک کنید .

حذف فیسبوک

در صفحه ظاهر شده کد کپچا و پسورد خود را تایپ کرده و روی OK کلید کنید و تایید نهایی را نیز با کلید روی OK در پنجره بعدی انجام دهید .

حذف فیسبوک

غیرفعال کردن اکانت فیسبوک :

تفاوت غیرفعال کردن اکانت با حذف آن این است که شما هرزمانی که خواستید میتوانید مجددا به فیسبوک وارد شوید و اکانت خودتان را فعال کنید . مزیت آن این است که تصاویر و اطلاعات شما بطور کامل پاک نمیشود و شما میتوانید مجددا اکانت را فعال و به کار خود ادامه دهید . اما بقیه امکان دسترسی به اکانت شما را مانند حالت پاک کردن ندارند .  برای این کار از منو بالا سمت راست گزینه Settings را انتخاب کنید . و در صفحه بعد روی آیکون Security سمت چپ بالا کلیک کنید .

حذف فیسبوک

و در نهایت Deactivate your account را انتخاب کنید .

 

حذف فیسبوک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس