معماری
خانه / آرایش و زیبایی / عوارض برداشتن خال

عوارض برداشتن خال

یکی از بزرگترین عوارضی که برداشتن خال می تواند با خود به همراه داشته باشد باقی ماندن جای آن و همین طور تبدیل شدن آن به غده سرطانی و همین طور بهترین روش برداشتن خال است و این افکار برای برخی افراد مانع برداشتن خال می شود و آن ها را منصرف می کند برای این منظور و رسیدن به این نتیجه که برداشتن خال می تواند عوارض داشته باشد یا خیر باید ابتدا بدانید که خال شما از چه نوعی است و سپس اقدام به برداشتن آن کنید .
باید بدانید که برای برداشتن خال و برای اینکه مطمئن شوید خال شما سرطانی نیست بهتر است قبل از آن اقدام به نمونه برداری کنید تا اگر مشکلی وجود داشته باشد شما از آن آگاه شوید و در این میان باید بدانید که خال های مادر زادی نیز بسیار حساس هستند و در بیشتر موارد باید اقدام به برداشتن این خال ها نکنید .
خال های گوشتی که در بدن و روی گونه ها و جاهی برجسته صورت قرار دارند تا مدتی جای جوش مانندی از خود به جای می گذارند و البته باید دختر تشخیص بدهد که خال های گوشتی و نیز خال هایی که دارای تار مو هستند باید به روش جراحی برداشته شوند زیرا که دارای ریشه عمیقی هستند که برداشتن آن ها از طریق لیزر و یا سوزاندن امکان پذیر نیست .
بهترین مکان ها برای برداشتن خال در قسمت گیج گاه صورت و در قسمت چال گونه ها است که کمترن جای جوشی از خود به جای می گذارد .
برخی از خال ها در قسمت روشن پوست نیز ریشه هایی دارند که باید پزشک از آن ها مطلع باشد و هنگام برداشتن خال قسمتی از آن ها را نیز بردارد و در غیر این صورت خال دوباره بازگشت پیدا کرده و رشد می کند و به همین دلیل است که برخی خال ها برگشت می یابند پس در انتخاب پزشک بسیار دقت کنید .
از پزشک خود مطمئن شوید و دارو هایی که وی برای شما تجویز کرده را به درستی استفاده کنید و بدانید که باقی ماندن قرمزی تا مدتی طبیعی است و نباید نگران باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس