معماری
خانه / رایانه / ضبط فیلم از بازی بدون نرم افزار

ضبط فیلم از بازی بدون نرم افزار

ضبط فیلم از بازی و برنامه ها در ویندوز 10

ویندوز 10 شامل یک ابزار برای ضبط بازی درون خود هست شما می توانید این ویدئو را در شبکه هایی نظیر یوتیوب پخش کنید یا اینکه آنها را درون سیستم خود نگه دارید شما می توانید این کار را به وسیله game bar انجام دهید ویندوز 10 همین طور شامل کلید هایی برای ضبط فیلم و یا عکس گرفتن از صفحه است در زمانیکه در حال انجام بازی هستید به وسیله کلید های ویندوز به علاوه  g می توانید game bar را اجرا کنید . game bar شامل آیکن هایی است که مربوط به ایکس باکس است و می توان به وسیله آن از بازی عکس یا فیلم گرفت برای ضبط ویدئو با اجرای game bar بر روی آیکن recordکلیک کنید با این کار ویندوز فیلم بازی را ضبط کرده و یک تایمر بالا سمت راست مشاهده می کنید برای پایان ضبط تصویر مجددا game bar را به وسیله کلید ها اجرا کنید و با کلیک بر روی دکمه قرمز توقف را بزنید .

عکس انداختن از صفحه بازی : می توان از game bar برای عکس انداختن نیز استفاده کرد کافیست برای این کار از کلید های ویندوز + alt + print skrin را فشار دهید .

فایل ها و تصاویر خود را چگونه پیدا کنیم : ویندوز تمامی ویدئو هایی را که شما ضبط کرده اید و همین طور عکس های انداخته شده را در قسمت یوزر اکانت شما videos \captures folder می توانید بیابید . تصاویر ویدئویی با فرمت mp4 وعکس با فرمت png ذخیره می شوند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس