خانه / سلامتی / شنا کردن در هنگام پریود

شنا کردن در هنگام پریود

برخی از افراد مجبور هستند که در کلاس های شنایی که دارند شرکت کنند و قاعدگی به عنوان مانعی برای آنها است و نمی توانند این روز ها را در کلاس شرکت کنند حالا راهی که برای این دوران وجود دارد چیست و آیا کار درستی است که ما در این دوران به استخر برویم .
باید گفت که اصل این کار اشتباه است و فردی که قاعده است دارای خونریزی است و باعث کثیف شدن آب استخر می شود که کار درستی نیست و علاوه بر آن فردی که قاعده است تمام این خونریزی ها با کنده شدن لایه ای از رحم شکل می گیرد و داخل رحم به منزله ی زخمی است که اگر میکروبی به آن وارد شود باعث رسیدن این میکروب به داخل بدن می شود و آب استخر که روان نیست و در آن محل باقی می ماند و روزانه تعداد زیادی از افراد وارد آن می شوند اصلا از نظر بهداشتی سالم نیست و باعث به خطر افتادن سلامتی فرد قاعده می شود .
ولی اگر زیاد اجبار دارید می توانید از تامپون استفاده کنید تا آب داخل بدنتان نشود و یا از کلاهک های ضد بارداری که در دهانه رحم قرار می گیرد ولی این کار برای خانم هایی که باکره هستند قابل اجرا نیست و این افراد با کثیف کاری که دارند نمی توانند وارد آب شوند .
در ضمن فراموش نکنید که افرادی در داخل آب شنا می کنند و سرشان را زیر آب می برند اگر خودتان در این شرایط قرار داشتید دوست داشتید فردی با خونریزی وارد آب شود .
در ضمن به قول قدیمیا کمرتان شل می شود و بدنتان آب می کشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code