معماری
خانه / آرایش و زیبایی / سفید کردن طبیعی پوست

سفید کردن طبیعی پوست

وقتی زیبایی و سفید کردن پوست با استفاده از مواد طبیعی به راحتی قابل انجام است چرا سراغ مواد شیمیایی می روید که عوارض زیادی را به همراه دارد شما می تواند هر روز و یا هفته ای یک مرتبه از ماسک های طبیعی که خودتان برای پوستتان تهیه می کنید بدون هیچ هزینه ای استفاده کنید و مطمئن باشید که عوارضی برای شما نخواهد داشت در ضمن ممکن است با این کار جوش های خود را نیز از بین ببرید تمام لک هایی که بر روی پوست ایجاد می شوند با این مواد طبیعی بعد از مدتی نا پدید می شوند ولی اگر با کرم های شیمیایی این کار را بکنید ممکن است تشدید هم شود .
زرد چوبه را شب هنگام با کمی عسل بجوشانید و بعد از کمی خنک شدن بر روی پوست قرار دهید و بشویید ممکن است کمی زردی در پوست ایجاد کند ولی بهترین لایه بردار است .
استفاده از گوجه با آب لیمو آب گوجه هم مناسب است گوجه مانند اسید است طوری که می تواند سینک ظرفشویی را نیز سفید کند و آب لیمو نیز همین طور با خاصیت اسیدی خود باعث از بین رفتن هر گونه لکه و تیرگی می شود .
ولی توجه کنید اگر حساسیت پوستی دارید و شاید بعد از خوردن گوجه دور دهانتان قرمز شده و خارش می کند استفاده از آلوئه ورا و خیار را برای شما توصیه می کنیم این دو با خاصیت خنک کنندگی که دارند برای پوست های حساس مناسب ترند .
آب سیب زمینی نیز برای افرادی که حساسیت ندارند مناسب است کافیت آن را چند دقیقه روی پوست خود قرار دهید و بعد شست و شو کنید .
داشتن پوستی شاداب و براق با داشتن بهداشت روزانه موثر است به جای استفاده مکرر از کرم و پنکک بر روی پوست بهتر است صورت خود را مرتب بشویید و با صابون ساده ای تمیز کنید با این کار نه کثیفی روی پوست باقی می ماند و نه اینکه آنقدر شما پوست روشنی دارید که احتیاج به کرم پودر ندارید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس