معماری
خانه / تفریحی / روش های تشخیص باکره بودن پسرها

روش های تشخیص باکره بودن پسرها

برای برخی شاید خنده دار باشد که بتوان تشخیص داد که یک پسر باکره است برای خانم ها این از طریق داشتن پرده بکارت به راحتی قابل تشخیص است ولی در پسر ها با نداشتن خصیصه شاید مشکل باشد ولی فام تی هونگ پزشک خانمی که به طور سنتی کار می کند از کشور فیلیپین به طور شگفت آوری خصایص یک مرد باکره را پی برده .
این خانم که بعد از انجام تجاوز در شهر خود که مشخص نبود کار چه کسی است و به دنبال آن دستگیری سه جوان که ممکن بود آنها اعدام شوند دست به کار شد تا به این اطلاعات دست یابد او بعد از رسیدن به این پاسخ ها و اعلام آن به داگاه و انجام بررسی های پزشکی دال بر درستی این مدعا حالا کاملا شناخته شده است و درستی ادعای او توسط پزشکان اثبات شده است .
این خصوصیات از قبیل 1- وجود خط یا کشیدگی در پشت زانو 2- سفتی و برجستگی در ناحیه ختنه گاه 3- داشتن لایه ای بر روی آلت که بعد از رابطه جنسی از بین می رود 4- داشتن نقطه های قرمز رنگ در داخل و یا خارج لاله گوش 5- توانایی پاشیدن ادرار پسر بالاتر از یک سیم به فاصله یک متر از سطح زمین .
قابل توجه است که این خصوصیات بعد از خود ارضایی از بین نمی روند بلکه فقط رابطه جنسی است که آن ها را از بین می برد .
با این تفاسیر هنوز برخی از پزشکان این ادعا را قبول ندارند و تحقیقات و کارهای این خانم و افراد دیگری که در برخی قبایل از این قبیل اعتقادات دارند را قبول ندارد و آن را رد می کنند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس