معماری
خانه / آموزش / تاثیر ماه بر تعیین جنسیت جنین

تاثیر ماه بر تعیین جنسیت جنین

 

نظریاتی درباره ماه و تقویم قمری و تاثیر آن ها روی جنسیت فرزند وجود دارد که یکی ار آنها بر این اساس است که اگر در زمان های خاص باردار شوید نشانه های فلکی جنسیت فرزند شما را نشان خواهد داد . بنابراین شما به سادگی می توانید به دنبال جنسیت فرزندی که می خواهید باشید و زیر این نشان رابطه جنسی داشته باشید .

به گفته این نظریه نشانه های فلکی بزغاله ( جدی یا برج ده ) , حوت یا ماهی , تاروس یا گاو , سرطان , سنبله و عقرب نشانه های دختر هستند . و نشانه های پسر شامل دلو , حمل , جوزا , اسد یا شیر , میزان و کمان است .

نظریه دیگر در گزینش جنسیت مربوط به ماه  بر اساس تقویم قمری است . بنابراین اگر در هنگای که ماه نو می باشد تخمک گداری کنید احتمال دختر شدن فرزندتان بیشتر خواهد بود در صورتی که اگر تخمک گذاری همزمان با ماه کامل باشد فرزندتان به احتمال قوی پسر خواهد بود .

برخی پژوهش هایی که در اروپا انجام گرفته است این واقعیت را نشان می دهد که ماه می تواند روی PH آندومتر , جدار داخلی رحم , تاثیر بگذارد .این پژوهش ها نیز از همان نظریه که میزان PH می تواند جنسیت جنین را تحت تاثیر قرار دهد حمایت می کند همان گونه که در مطلب دیگری که در این وبسایت قرار داده ام تاثیر PH را بر روی تعیین جنسیت توضیح داده و اثر آن را ذکر کرده ام برای اطلاعات بیشتر می توانید به آن مطلب مراجعه کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس