معماری
خانه / آرایش و زیبایی / بهترین روش از بین بردن موهای زائد آلت تناسلی

بهترین روش از بین بردن موهای زائد آلت تناسلی

شاید همه با این مشکل رو به رو باشند که چگونه از شر موهای زائد خود راحت شوند بسیاری از روش های موبری وجود دارند که هر کدام از حیث کیفیت و مضراتی که ممکن است به همراه داشته باشند با هم متفاوت هستند ولی در این میان یافتن بهترین آنها بسیار مشکل تر است روشی که هم مضرات کمتری داشته باشد و هم ما به سرعت جواب بگیریم و هم اینکه موهای زائد دیرتر رشد کنند البته دغدغه پول هم برای برخی وجود دارد پس ما در اینجا به بررسی هر کدام از این روش ها می پردازیم و آنها را با یکدیگر مقایسه می کنیم .
قدیمی ترین روش استفاده از تیغ بوده که در ابتدا به صورت تیغ های خود تراشی و بعد نیز تیغ ژیلت که در اینجا باید بگوییم با استفاده از تیغ موهای شما کلفت نمی شوند ولی چون ممکن است شما رفته رفته فضای بیشتری را تیغ بزنید پس جا هایی از پوست که مو ندارند نیز پر مو خواهند شد و علاوه بر آن رشد روزانه موها و خارش بعد از اصلاح , خارش هنگام رشد مجدد موها و هم سیاه شدن پوست نیز از عوارض بعدی استفاده از تیغ است من به شخصه استفاده از آن را در درجه آخر قرار می دهم .
استفاده از پودر های موبر : از قدیم پودر هایی به نام واجبی مرسوم بود ولی حالا انواع بهداشتی و صنعتی آن نیز به بازار عرضه شده این موها پوست را لطیف می کنند و دیرتر از تیغ رشد مو دارند قیمت مناسبی هم دارند ولی برخی با استفاده از آنها احساس سوزش و زخم شدن پیدا می کنند و یا به آن حساسیت دارند .
استفاده از کرم های موبر : عملکرد کرم هم مانند پودر است ولی شاید کمی گرانتر و ممکن است مانند پودر هم حسایبت و سوزش ایجاد کرد در استفاد ه آن باید احتیاط داشت ولی مزیت آن سفید شدن پوست بعد از مدتی استفاده است .
اپیلاسیون : این روش با کندن موها از ریشه همراه است و ممکن است درد داشته باشد این کار هم در آرایشگاهها و هم با استفاده از مومک و اپیلیدی در منزل قابل انجام است ولی شاید بعد از دو هفته موها روی پوست ظاهر شوند از معایب آن زیر پوستی شدن موها در افرادی است که موی مجعد دارند است .
لیزر : این روش و روش های دیگر مانند آن که جدیدا مرسوم شده هزینه بالایی به همراه دارد ولی طبق گفته پزشکان موها دیگر رشد ندارند ولی برخی از آن راضی نیستند و می گویند که موهایم دوباره رشد کرده این روش ها با اشعه بوده و ممکن است برای بدن هم مضر باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس