معماری
خانه / آرایش و زیبایی / بزرگ کردن چشم

بزرگ کردن چشم

امروزه زیبایی و روش های آن ممکن است برای همه افراد یک ملاک و دقدقه باشد و همه برای زیبا تر دیده شدن تلاش کنند در این میان بازار داغ عمل های جراحی چشم همه را خیره کرده بازار داغ عمل بینی جای خود را به عمل کشیده پوست و گونه گذاری و پروتز لب و بدن و همین طور عمل جراحی برای بزرگ کردن چشم ولی باید بدانید که همه این عمل هایی که انجام می شود نمی تواند شما را به مانند یک انسان عادی نشان دهد و حتی برخی با دیدن شما برای اولین بار تشخیص می دهند که این ها همه عمل است ولی چه کنیم که خودمان به طور طبیعی این زیبایی ها را داشته باشیم بدون هیچ عملی .
راهکار ساده ای دارد به آرایش خود دقت کنید آرایشی که انجام می دهید باید طوری نباشد که چشم شما کوچک و گرفته دیده شود مداد داخل چشم را فراموش کنید و از خط چشم استفاده کنید و سعی کنید گوشه های چشم را باز بگذارید و با مداد سفید آن را پر کنید .
روش بعد این است که زیاد با گوشی و لوازمی مانند کامپیوتر کار نکنید این ها با گود انداختن چشم چشم را کوچکتر می کنند به نور اتاقتان دقت کنید در تاریکی نمانید و از لامپ های کم مصرفی که رنگ زرد دارند استفاده کنید رنگ سفید باعث می شود هم دور چشم تان سیاه شود و هم باعث ضعیف شدن و کوچکتر شدن آن شود .
اگر چشمتان ضعیف است تا حد امکان از عینک استفاده نکنید و یا با عمل کردن لنز در داخل چشم قرار دهید استفاده از عینک نیز باعث کوچکتر شدن چشم می شود .
اگر مطالعه زیادی دارید حتما نور مناسب انتخاب کنید و کتاب را نیز زیاد نزدیک نیاورید و بعد از دو ساعت مطالعه حتما استراحت داشته باشید .
کمتر تلویزیون تماشا کنید و بیشتر آب هویج بخورید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس