معماری
خانه / آرایش و زیبایی / بزرگ کردن سینه به طور طبیعی

بزرگ کردن سینه به طور طبیعی

برخی از زنان از اینکه سینه های کوچکی دارند رنج می برند و دوست دارند با کمترین هزینه دارای سینه های بزرگی باشند و این کار عملیست ولی باید روش های زیر را به طور مرتب انجام دهید .
ورزش های سینه و انجام شنا در خشکی و حرکت هایی مانند قفل کردن دستان در هم طوری که کف دست روی آرنج دست دیگر قرار بگیرد و مدام در این حال دست ها را به عقب فشار دهید با این کار عضلات سینه را تقویت کرده اید و ضمن اینکه سینه های بزرگی خواهید داشت سینه هایتان سفت هم خواهد شد البته بزرگ کردن سینه با انجام پرش و طناب هم امکان پذیر است ولی با انجام این کار سینه هایتان آویزان خواهد شد .
از سوتین ها سفت و محکم استفاده نکنید و در روز چند ساعت را بدون سینه بند باشید تا در سینه هایتان گردش خون بیشتری داشته باشید تا سینه هایتان بزرگ شود .
مالش دادن سینه ها البته با روغن آن هم روزانه دو بار به صورت چرخشی به سمت داخل این کار را از داخل انجام دهید نه سطحی .
خوردن قرص ال دی و ضد بارداری که با غده های استروژن و پروژسترون درگیر است و موجب افزایش سایز سینه ها می شود البته عوارض این قرص ها را نیز باید در نظر گرفت پس بیش از شش ماه نباید این قرص ها را مصرف کرد .
خوردن غذاهای مقوی و پر انرژی را فراموش نکنید زیرا که سینه ها بافت چربی دارند و شما می توانید با تزریق انرژی به بدن بافت چربی خود را تقویت کنید .
استفاده از دوش آب گرم و سرد از دوش آب گرم برای افزایش جریان خون در سینه ها استفاده کنید و در زیر دوش ماساژ داشته باشید و بعد از یک ماه بعد از ماساژ گرمتان ماژ آب سرد هم داشته باشید تا سینه هایتان ضمن بزرگی سفت هم شوند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس