معماری
خانه / فناوری / برنامه های پر کاربرد اندروید

برنامه های پر کاربرد اندروید

در ادامه نرم افزارهایی را که برای یک گوشی اندروید بسیار ضروری اند را معرفی می کنیم .

1 – office suite 8 : همانطور که با این نرم افزار آشنایید از نرم افزار های آفیس برای کارهای بسیاری در زمینه اداری و … استفاده می شود این اپلیکیشن به شما کمک می کند که از آفیس در گوشی خود نیز استفاده کنید .

2 – cabinet beta  : از این اپلیکیشن می توانید در مدیریت گوشی خود نیز استفاده کنید البته برای این کار نرم افزار های زیادی وجود دارند ولی اپلیکیشن به تمیزی و سادگی شهرت بسیار دارد .

3 – Air broid  : به وسیله این اپلیکیشن می توانید از طریق رایانه به وسیله وای فای به گوشی خود متصل شوید وتمامی کارهایی را که از طریق گوشی انجام می  دهید به وسیله رایانه انجام دهید . برای مثال دیگر لازم نیست از طریق گوشی اس ام اس دهید بلکه در رایانه اس ام اس را نوشته و ارسال کنید این نرم افزار که ارتباطی بین گوشی و رایانه است آن اس ام اس را از طریق گوشی ارسال می کند بدون اینکه نیازی به روشن کردن گوشی باشد .

4 – chrome remote desktop  : اگر می خواهید از راه دور کامپیوتر منزل را به وسیله اینترنت کنترل کنید حتما این نرم افزار را امتحان کنید به این وسیله می توانید کاملا به کامپیوتر دسترسی داشته باشید و حتی نرم افزار ها را از روی آن اجرا کنید .

5 – google now launcher  : گاهی تعویض صفحه اولیه موبایل برای عدم یکنواختی ضروری است کافیست به وسیله این برنامه محیط home screen  خود را به یک شکل جذاب تر در آورید .

6 – Microsoft out look : احتمالا با این نرم افزار در رایانه آشنایی دارید ورژن اندروید این نرم افزار به تازگی عرضه شده و یک اپلیکیشن حرفه ای در ارسال و دریافت ایمیل است .

7 – google keep :به وسیله این اپلیکیشن می توانید مدیریت کارها را به وسیله متن , صدا و عکس برای تاریخ های مختلف در دست بگیرید در واقع این نرم افزار مانند منشی شما عمل می کند .

8 – ever not  : این اپلیکیشن نوت نویسی و یا دفترچه یادداشت است اما از ویژگی های آن سادگی و امکانات بالاست که می تواند جایگزین مناسبی برای نرم افزار های پیش فرض باشد .

9 – expensify  : دنبال کردن قبوض و پرداخت ها گاهی بسیار مشکل می شود این نرم افزار به شما کمک می کند که هزینه های خود را و مقادیر آن را مدیریت کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس