معماری
خانه / آرایش و زیبایی / اکستنشن مو چیست ؟

اکستنشن مو چیست ؟

اکستنشن روشی است که در طی آن موهای اضافی که برای پرپشت کردن و یا بلند کردن موها استفاده می شود که می توانند طبیعی و یا مصنوعی باشند به موهای خودتان وصل می شوند که این وصل شدن نیز می تواند روش های مختلفی داشته باشد .
در روش اول می توان این مو را با نخ و یا کلیپس به ریشه موهایتان وصل کنند که می توانید در مواقعی که به آن احتیاج نداشتید آن را از سرتان باز کنید در روش دوم موها ی خودتان را به سمت بالا می کشند و این موها را با فاله از ریشه به موهایتان از زیر می چسبانند که این چسب ها از جنس کوتیکول است و مقاوم است ولی مراقبت های خاص خود را احتیاج دارد و در روش آخر نیز این موها از پایین به موهای شما متصل می شود .
مدت زمان معمول ماندن این موها بر روی سرتان تا سه ماه است و بعد از این مدت ماندن انها هم باعث ریزش موهایتان می شود زیرا که یک حجم اضافه از مو بر روی سرتان است و هم با بلند شدن موها باعث کرک شدن موها در محل اتصال به موهای اضافی می شود و تا این مدت نیز ممکن است تعدادی از این موهای اضافی از سرتان جدا شوند .
دقت داشته باشید که این موها را نباید زیاد شانه کرد زیرا که باعث جداشدن این موها می شود روزانه یک مرتبه آنها از پایین به بالا دقت کنید از نرم کننده و روغن ها نباید بر روی این موها استفاده شود زیرا که باعث شل شدن چسب آن می شود و البته سعی کنید به استخر و شنا نروید زیرا که کلر و نمک ممکن است این چسب ها را از بین ببرد .
در هفته دو بار حداکثر دوش بگیرید و از شامپوهای مخصوص موهای اکستنشن شده استفاده کنید و سرتان را زیر دوش خم نکنید دو حالتی که بخواهید موها را در روشویی بشویید و با ملایمت موها را با شامپو از بالا تا پایین آغشته کنید و آرام فشار دهید از مالیدن و به هم ریختن موها خودداری کنید و قبل از حمام نیز با شانه کردن موها مانع از گیره شدن و به هم ریختن موها شوید و بعد از آبکشی سریع آب اضافی موها را با حوله بگیرید زیرا که این سنگینی برای ریشه موها خوب نیست و باعث ریزش موها می شود و بعد از آن نیز می توانید با حرارت ملایم موها را خشک کنید .
در ضمن ریزش موها در طول این دوره طبیعی است و همین طور کدر شدن و بد رنگ شدن موها مخصوصا اگر جنس آنها مصنوعی باشد کاملا طبیعی است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس