معماری
خانه / آرایش و زیبایی / انتخاب مدل مو متناسب با صورت

انتخاب مدل مو متناسب با صورت

برای صورت های مختلف مدل موهای مختلفی وجود ندارد زیرا که باید با استفاده از موها ایرادات موجود در چهره را از بین ببریم ایراد هایی که ممکن است باعث از بین رفتن جذابیت و زیبایی شما خواهند شد .
انواع مدل های صورت مکعبی , لوزی , مستطیلی , قلبی , بیضی , گرد و گلابی در صورت های مکعبی که دارای گونه های برجسته و صورت پهنی هستند این نشان دهنده است که موها را باید از کناره صورت جمع کرد و باید به ارتفاع صورت افزود و این کار با حجم داده به موهای بالا سر قابل انجام است که در مردان با اندازه متوسط موها و در خانم ها با کوتاه کردن و فرم دادن موها در بالا سر و همین طور بلند کردن باقی موها قابل انجام است .
صورت های لوزی شکل و گلابی شکل تقریبا یکی هستند و دارای چانه ای پهن و عرض پیشانی کم هستند که باید با پر نگه داشتن موها در اطراف سر و در خانم ها موهای کوتاه بهترین کار ساز است .
صورت های مستطیلی که دارای عرض پیشانی زیادی هستند باید سعی کنید که موهای بلند در خانم ها که زیاد در اطراف صورت نباشد و در آقایان نیز موهای کوتاه نیز بهترین گزینه است البته شاید به دلیل صورت مردانه ای که دارند بتوانند حالت بالای سر متوسط نیز داشته باشند .
صورت های قلبی که دارای پیشانی پهن و چانه کوچک هستند باید حجم مو ها را در بالا کم نشان دهند و در اطراف سر مویی نداشته باشند ولی برای خانم ها بلند کردن مو ها در اطراف گردن ریختن و اندازه متوسط مو مناسب است آقایان نیز با کمی ریش می توانند چانه باریک خود را بپوشانند .
صورت های بیضی برای انواع مدل موها مناسب هستند و می توانند با هر مدلی زیبا به چشم آیند از این فرصت برای تنوع استفاده کنید .
صورت های گرد بابا از آدم هایی با این مدل صورت خواهد می کنم موهایشان را کپ نزنند باید این افراد موها را بلند نگه دارند و با پیشانی کوتاهی که دارند موها را به پیشانی نریزند در عوض با بالا زدن آنها کمی ارتفاع صورت را زیاد کنند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس