معماری
خانه / آرایش و زیبایی / استفاده از لیمو برای روشن کردن پوست

استفاده از لیمو برای روشن کردن پوست

برخی از افراد به لیمو اعتقا ندارند و می گویند که الکیست ولی برای اینکه آنها اطمینان پیدا کنند کافیست که کمی از آب لیمو تازشان را روی سینک ظرفشویی بریزند تا ببینند چقدر سینک ظرفشویی سفی و تمیز شد آبلیمو با پوست ما هم این کار را می کند آب لیمو اسیدی اسد و می تواند با تجزیه پوست های مرده روی سطح و از بین بردن جوش ها و لک های روی پوست پوست شما را سفید و زیبا کند .
برخی از افراد سیاه پوست با زدن آبلیمو سعی دارند خودشان را سفید کنند من به آنها تضمینی نمی دهم آبلیمو ساختار بدنی شما را تغییر نمی دهد افراد سیاه پوست دارای رنگ دانه های بیشتری در سطح پوستشان هستند که باعث تیره شدن پوستشان شده آنها می توانند چند درجه پوست خود را روشن کنند ولی این روشنی برای پوستی است که در معرض آفتاب کمی تغییر رنگ داده و برای پوست طبیعی نیست .
علاوه بر این برای اینکه از آبلیمو بتوانید تاثیر بیشتری به دست بیاورید بهتر است از آن به همراه سفیده تخم مرغ و شکر قهوه ای خمیر تهیه کنید و بر روی پوست خود قرار دهید تا بتوانید از خاصیت بیشتر مانند از بین بردن جوش نیز بهره مند شوید .
برای روشن شدن کشاله ران و زیر بغل و نواحی دیگر بدنتان که تیره شده نیز می توانید از آب لیمو استفاده کنید کافیست که مقداری از آن را به پنبه ای آغشه کنید و به این نواحی بزنید و صبر کنید تا چند دقیقه بگذرد و بعد آب کشی کنید برای اینکه پوستتان خشک نشود می تواند از مرطوب کننده استفاده کنید .
برای اینکه از خواص لایه برداری آبلیمو بهره ببرید می توانید آن را با لایه بردار استفاده کنید و به پوستتان بمالید هم تاثیر آبلیمو افزایش می یابد و هم تاثیر لایه بردار و بعد از شست و شو می توانید روی پوستتان مرطوب کننده بزنید تا پوستتان خشک نشود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس