معماری
خانه / حیوانات / ابزار تربیت سگ گارد و نگهبان

ابزار تربیت سگ گارد و نگهبان

ابزاری که شما برای تربیت یک سگ نگهبان و یا گارد و ( ضد اغتشاش ) نیاز دارید .

 

قلاده زنجیری

که از یک رشته زنجیر گندمی و دو حلقه فلزی یک اندازه تشکیل شده همونطور که در تصویر مشاهده میکنید با رد کردن یک طرف زنجیر اون رو به حلقه ای محکم تبدیل میکنید که قابلیت کوچک و بزرگ شدن رو داره و در نتیجه در زمان تربیت سگ با فشاری که به گردن سگ وارد می کنه ، موجب میشه که هم شما انرژی کمتری مصرف کنید و هم اینکه با شوکی که به سگ وارد می کنه موجب فرمانپذیری بهتره بشه. سایز این زنجیر رو بهتره متناسب با اندازه  و نژاد سگ در نظر بگیرید.

بند ( لش )

بند ی به طول 2/5 متر که با استفاده از چرم و 2 عدد قلاب فلزی و 3 حلقه فلزی ساخته میشه ، که با استفاده از این قلاب ها و حلقه ها میشه سایز اون رو از 2/5 متر به 1 متر کاهش داد و وسیله ای بسیار عالی برای همراه کردن سگ محسوب میشه ، چرم مقاوم و سبک و زیباست استفاده از چیزهایی مثل برزنت مشکلاتی رو به وجود میاره.

دستکش اولیه

دستکشی چند لایه برای شروع تمرینات در سگهای نگهبان سگها از توله گی با اون تجربه گاز گرفتن رو می آموزند.الیاف بسیار نرم و بدون پرز که لذت گاز گرفتن رو دو چندان می کنه و همونطور که میبینید از یک دستگیره داخلی و یک دستگیره  جانبی که البته این دستگیره  خیلی هم  ضروری نیست بهره می گیره. راز موفقیت این دستکش در ساختار چند لایه ، الیاف نرم و بدون پرز و همچنین حجم مناسب و وزن کم اونه.

دستکش حرفه ای

این دستکش با رعایت اصول در دستکش اول ساخته می شه با این تفاوت که مقاومتره ، چون برای تربیت سگهای بزرگتر ساخته می شه و همونطور که میبینید از یک محافظ بازو و آرنج بهره میبره . الیافی مقاوم تر و دو بخش چند لایه که این قابلیت رو دارند تا از هم جدا بشن تا هم در زمان شستشو و هم زمان ترمیم لایه ی رویی بشه اون رو از هم جدا کرد. همونطور که در این تصاویر می بینید. به اشکال حرفه ای تر هم در بازار یافت میشه. نکته بسیار مهم اینه که این دستکش طوری طراحی می شه که به راحتی از دست شما جدا نشه و از طرفی نیز یک محافظ انگشت هم در انتهای اون بکار رفته که از انگشتان شما در مقابل دندانهای سگ محافظت کنه و از طرفی نیز منافذی جهت تهویه هوا در انتهای اون کار گذاشته می شه.

لباس دو تکه حرفه ای

این لباس نیز با دستور العمل دستکشها ساخته می شه و از طرفی باید تا اونجا که امکان داره سبک و راحت باشه و همینطور از نظر ایمنی هم بتونه نیاز مارو بر آورده کنه. در این لباس محافظ گردن و انگشتان در نظر گرفته شده و آستین ها و پاچه ها بلندتر گرفته شده و همینطور کمر شلوار نیز تا بالای ناف هست تا از صدمات احتمالی جلوگیری بشه .

باتوم

این ابزار برای حرکت نمایشی حمله و تهدید سگ استفاده میشه تا سگ نسبت به اجسامی که در دست مهاجم قرار داره هراسی نداشته باشه . حرکاتی که با این ابزار انجام می شه کاملاً نمایشی و برای سگ بی خطر هست .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس