خانه / آموزش / عمومی / آیا آدم فضایی وجود دارد ؟

آیا آدم فضایی وجود دارد ؟

شاید ذهن بسیاری از افراد با این موضوع درگیر باشد که آدم فضایی وجود دارد و یا خیر باید گفت که بله وجود دارد . درست است که شواهد عینی برای آن یافت نشده ولی مبانی علمی وجود دارد که با توجه به آنها می توان وجود آدم فضایی را اثبات کرد .
اولین دلیل وجود بیش از 300 میلیارد ستاره در همین کهکشان راه شیری است حالا کهکشان های دیگر که بماند خب با وجود شرایط جوی که در هر کدام از آن ها وجود دارد و با توجه به این که باکتری هایی وجود دارند که در بدترین شرایط جوی نیز زنده می مانند و زندگی می کند می توان اثبات کرد که آدم فضایی وجود دارد و یا محتمل است که وجود داشته باشد .
دلیل دیگر دریافت پیام هایی است که هنوز نیز این سیگنال ها توسط رادیو کنترل ها دریافت می شود که از معروفترین آنها پیامی است که در 15 آگوست سال 1977 در دانشگاه اوهایو آمریکا ثبت شده است که از آن فقط این شنیده شده که دانشمندان در حدی متعجب شدند که همه wow گفته اند .
وجود آب در بیشتر سیارات و همین طور ستاره ها حاکی از آن است که در آن ها نیز می توان حیات را یافت زیرا که آب لازمه اولیه حیات و زندگی است .
دلیل دیگر این است که در فاصله 12.91 میلیارد سال نوری خوشه کهکشان یافت شده و این نشان دهنده آن است که اگر روزی به این تکنولوژی دست یافتیم که با سرعت نور حرکت کنیم باز نیز این مقدار سال طول می کشد تا به انتهای این کهکشان برسیم و با این وجود احتمال وجود حیات در این کهکشان با این عظمت وجود دارد .
ولی با این وجود پروفسر هاوکینگ دانشمند پر آوازه فیزیک نجومی اشاره داشته اند که رو به رویی با موجودات فضایی شاید کار مناسبی نباشد زیرا که با وجود شرایط مناسب برای زندگی در زمین شاید هر موجود فضایی قصد زندگی در آن را داشته باشد و یا هر احتمال دیگری .
با وجود این که وجود آدم فضایی را اثبات کردیم ولی باز برای اینکه بخواهیم به طور حتم وجود آن ها را اثبات کنیم و یا با آنها رو به رو شویم با استفاده از فیزیک کوانتوم باید این کار را بکنیم که با دستکاری فضا و زمان و دستیابی به بعد های دیگر زمان امکان پذیر است که هنوز به این حد از علم و تکنولوژی نرسیده ایم و مجبوریم با این شرایط وجود آن ها را انکار کنیم ولی باید گفت که به زودی با پیشرفت علم با آدم فضایی ملاقات خواهیم داشت .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code