معماری
خانه / اینترنت / آموزش استفاده از توییتر

آموزش استفاده از توییتر

امروزه شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارد . شبکه هایی نظیر فیسبوک ، گوگل پلاس ، اینستاگرام و … اما یکی از شبکه های اصلی و پرکاربرد در بین این شبکه ها توییتر است  . توییتر یک شبکه اجتماعی Real Time یا زنده می باشد . یعنی شما اتفاقاتی را که همان لحظه به وقوع می پیوندد به اشتراک میگذارید . و این یعنی یک ارتباط زنده و پویا . در این مطلب آموزش استفاده از توییتر داده خواهد شد .

1 – ثبت نام در توییتر : ابتدا وارد سایت توییتر از لینک زیر شوید و با پر کردن اطلاعات نام ، ایمیل ، پسورد و یوزرنیم در سایت ثبت نام کنید .

https://twitter.com/signup?lang=en

2 – ارسال توییت : برای ارسال توییت می بایست بعد از ورود به توییتر در قسمت What’s happening? متن مورد نظر خود را بنویسید . این متن باید کمتر از 140 کلمه باشد . در غیر اینصورت کلید توییت غیرفعال میشود .

آموزش توییتر

بعد از نوشتن متن کلید توییت را مانند شکل زیر فشار دهید .

3 –  استفاده از هشتک : با استفاده از هشتک میتوانید متن مورد نظر خود را برای یک کلمه خاص یا همان هشتک بفرستید . برای مثال اگر شما از هشتک #شادی استفاده کنید . هرکس در جست و جو عبارت شادی را بنویسد توییت شما ظاهر می شود .

آموزش توییتر

4 – فالو کردن دیگران : شما میتوانید با کلیک بروی دکمه فالو دیگران را دنبال کنید . یکی از راه های افزایش فالو ، این است که اول دیگران را دنبال کنبد و آن ها نیز اکثرا شما را دنبال می کنند .

5 – استفاده از @ : اگر میخواهید کاربری را متوجه توییت خود کنید که به او توییت شما حتما نشان داده شود میتوانید از @username استفاده کنید و بجای یوزرنیم ، یوزرنیم کاربر را وارد کنید مثلا برای کاربری با یوزرنیم mehdi می بایست از @mehdi استفاده کنید .

روش دیگر استفاده از @ برای فهمیدن پاسخ دیگران به توییت شماست . برای این که بفهمید دیگران چه پاسخی به توییت شما داده اند از @mentions استفاده کنید .

728px-Use-Twitter-Step-6-Version-3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس