معماری
خانه / آموزش / عمومی / آشنایی با شغل کابینت سازی

آشنایی با شغل کابینت سازی

شغل پر رونق کابینت سازی که البته در حال اشباع که در سال های اخیر به دلیل رکود بازار مسکن کمی بازار این شغل نیز راکد شده است ولی شاید این وضعیت تغییر کرده و بازار شرایط بهتری پیدا کند .
این شغل درآمد خوبی دارد به شرط این که درآن خبره باشید خبره بودن فقط منوط به این نیست که اصول این کار را خوب بدانید باید خود را نیز با فناوری و پیشرفت آن همگام سازید تا بتوانید نیاز بازار که هر روز در حال تغییر است را برآورده سازید .
برای ورود به آن می توانید خودتان با تهیه سی دی های آموزشی و دوره های فنی حرفه ای آن را آموزش ببینید ولی تا تجربه ای در آن نداشته باشید مسلما موفقیت در آن مشکل خواهد بود .
میزان سرمایه لازم برای داشتن یک کارگاه 80 متری تقریبا 60 میلیون می باشد که باید در آن ابزار های مورد نیاز برای کار را تهیه کنید و همین طور محل مورد نظر را نیز اجاره کنید البته اجاره کردن مکانی برای جذب مشتری و نشان دادن نمونه کار ها نیز الزامیست .
در شرایط کنونی تهیه کابینت برای منازل به دو شیوه انجام می شود یک حالت آن است که فرد نمونه کار ها و قالب های مد نظر را آماده کرده و فقط مشتری رنگ و مدل را انتخاب می کند و شما فقط آن را داخل قالب مد نظر انداخته و کابینت را تهیه می کنید ولی نوع دیگر کاملا کامپیوتری و پیشرفته مشتری هر مدل و دیزاینی که مد نظر داشته باشد را ارائه می کند و شما با کامپیوتر آن را طراحی می کنید و با دستگاه قالب ها و مدل ها را آماده می کنید که البته مشتری خواستار تنوع است و با این شرایط حتما شما مشتری بیشتری خواهید داشت .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس